Váš partner pro elektroinstalace
cs

Služby

Opravy elektroinstalací 

pokud máte problémy s elektrickým systémem ve vašem domě nebo v kanceláři, naše tým profesionálních elektrikářů vám pomůže s řešením problému.

Silnoproud

potřebujete: připojení k rozváděčům na stavbách, komplexní přípojky k bytovým domům, zásuvkové a světelné rozvody

Slaboproud

potřebujete: sestavit datové rozvody, výstavbu optických a metalických sítí, instalaci a oživení systémů CCTV, EMS, NN, instalace a připojení EPS, EZS, CCTV, instalace vnitropodnikových telefonů a kamerových systémů

Instalace klimatizací

pokud hledáte spolehlivou firmu pro instalaci klimatizace v vašem domě nebo v kanceláři, naše tým elektrikářů vám může pomoci s výběrem a instalací nejlepšího systému

Údržba elektroinstalací

pravidelná údržba elektroinstalací může předcházet vzniku problémů v budoucnosti. Naše firma nabízí pravidelnou údržbu, aby se ujistila, že vaše elektroinstalace jsou v optimálním stavu.


Fotovoltaické elektrárny

chcete vyřídit dotaci z NZÚ (Nová zelená úsporám) a ušetřit tak na výrobě elektřiny pro Váš dům? Poskytujeme kompletní servis od naplánování až po realizaci.


Protipožární ochrana

Vlastníte průmyslovou halu nebo jiný komerční objekt? Potřebujete zajistit protipožární ucpávky? Jsme držitelem osvědčení protipožární ochrany.

Instalace kamerových systémů

Profesionální instalace kamerových systémů pro vaši bezpečnost a klid. Naše firma se specializuje na komplexní řešení monitorování prostoru.

Můžete se spolehnout na naši spolehlivost a odbornost v každé fázi projektu - od konzultace a plánování až po instalaci a údržbu